Pristatymas

Žaidimo pristatymas kurjeriu į namus – 3 eurai.

Žaidimą pristatys kompanija LP Express per 1-3 darbo dienas. Kurjeris žaidimą pristatys gavėjui tiesiai į rankas. Pirkėjas vakare informuojamas, kad sekančią dieną bus pristatoma siunta. Prieš pristatant siuntą kurjeris telefonu susisiekia su pirkėju ir patikslina pristatymo laiką ir vietą.

Žaidimo pristatymas į pasirinktą LP Express paštomatą – 2 eurai.

Žaidimą pristatys kompanija LP Express į pasirinktą paštomatą per 1-3 darbo dienas. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS žinute. Siuntą atsiimsite terminale suvedę SMS žinute gautą PIN kodą. Terminale siunta laikoma 4 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS terminale ir jį jau galima atsiimti.

Grąžinimo sąlygos

Norėdami grąžinti prekę kreipkitės į mūsų el. paštą info@kondigno.lt. Susisiekiant pridėkite pavedimo kopiją. Gavę pranešimą susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl galutinių grąžinimo sąlygų.

  1. Galimas prekės grąžinimo terminas 14 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
  2. Prekę grąžinti galite jei ji yra originalioje, nepažeistoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos. Prekė privalo būti nepraradusi prekinės išvaizdos (t.y. nesubraižytu paviršiumi). Neskaitant tų atvejų kai buvo pristatyta nekokybiška prekė ir pakitimų kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę.
  3. Gražinamo prekės turi būti įdėtos į apsauginę pakuotę skirtą transportavimui.
  4. Grąžinant prekę būtina nurodyti grąžinimo priežastį.
  5. Pirkėjas apmoka prekės grąžinimą Pardavėjui.

 

Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimo ar sugadinimo Pardavėjas privalo kreiptis į  Valstybinę ne maisto produktų inspekciją ir gavęs išvadas apie tai pranešti Pirkėjui.